• 41-200 Sosnowiec ul. Jagiellońska 12
  • bok@optonet.com.pl
  • Czynne: 9:00 - 16:00
  • 504-966-690

Jazz TV HD

JAZZ TV to nie jest zwykła stacja komercyjna telewizji kablowej. Niech to jedno na początek będzie jasne. Skoncentrujmy się na tym przez chwilkę. JAZZ ma misję. Taką, która jest od pierwszej chwili konsekwentnie realizowana i której kolejne poziomy są wciąż odkrywane, reinterpretowane i poszukiwane – jak to w jazzie. Powstała nie tylko z miłości do […]

Czytaj dalej

MTV 80s

Kanał MTV 80s prezentuje szeroką gamę utworów z lat osiemdziesiątych. W ramówce pojawiają się największe hity legend światowej muzyki oraz pasma tematyczne m.in. z muzyką filmową, elektroniczną lub piosenkami o miłości.

Czytaj dalej

Stingray Classica HD

Stingray Classica oferuje operę, balet i koncerty muzyki klasycznej. Premierowo dostępne będzie 50 światowych widowisk symfonicznych i operowych rocznie, prestiżowe produkcje oraz fascynujące filmy dokumentalne kręcone w jakości HD. Kanał jest nadawany bez reklam, dostępny całodobowo.

Czytaj dalej

MTV Polska HD

MTV Polska to muzyczny kanał skierowany do nastoletnich odbiorców. Ramówka polskiej MTV obejmuje nie tylko muzykę, ale przede wszystkim: programy rozrywkowe, filmowe, dokumentalne oraz seriale.

Czytaj dalej

MTV 90s

Kanał MTV 90s jest poświęcony różnym gatunkom muzycznym osadzonym w nurcie lat dziewięćdziesiątych. Stacja emituje programy z muzyką  r’n’b, hip hop, taneczną oraz alternatywną. W codziennej ramówce zagości również program „Girl Power Hour!”, w którym zostaną zaprezentowane teledyski nagrane wyłącznie przez piosenkarki.

Czytaj dalej

MTV Hits

MTV Hits to kanał oferujący nowości muzyczne, które królują na światowych listach przebojów. Stacja emituje takie formaty jak „MTV Euro Top 20”, „Totally 10s!”, „Non-Stop Hits” czy „Worldwide Hits”.

Czytaj dalej

Club MTV

Stacja Club MTV prezentuje aktualne przeboje sceny klubowej oraz kultowe hity ostatnich dekad. Oferta programowa skierowana jest do widza młodego. W ramówce znajdują się tematyczne bloki muzyczne, listy przebojów oraz koncerty i spotkania z artystami.

Czytaj dalej

MTV 00s

MTV 00s (dawniej VH1) – oferta programowa tej stacji ma skoncentrować się wokół utworów pochodzących z pierwszej dekady XXI wieku.

Czytaj dalej